Slovácká galerie

 

Slovácká galerie vznikla v roce 2006 a zaměřuje se především na budování vlastní sbírky obrazů, jejich vystavování a publikační činnost.

Již v prvním roce naší existence jsme uspořádali první výstavu obrazů – „Malíři SVUM“. Zde byla prezentována díla Joži Uprky, Antoše Frolky, Josefa Jambora, Romana Havelky,Aloise Kalvody, Augustina Mervarta, Jiřího Heřmana a dalších významných členů tohoto spolku.

Tímto byla započata naše aktivita v pořádání výstav a poskytování zápůjček, kterých jsme za dobu naší existence realizovali více než třicet.

Vzhledem ke stálému rozšiřování našich sbírek rádi uvítáme Vaši nabídku obrazů malířů Sdružení výtvarných umělců moravských a českých krajinářů konce 19. a počátku 20. století.

Díky naší aktivní výstavní činnosti vám můžeme garantovat, že Vaše obrazy budou při každé vhodné příležitosti prezentovány veřejnosti a nezapadnou tak do anonymních sbírek.

Nabízíme Vám profesionální přístup při nákupu Vašich obrazů, bezplatnou konzultaci a poradenství při stanovení jejich ceny.

Váš tým Slovácké galerie